NICO - SUNNY DAY

27.10.2018

Sunny day... teplúčko, dobrá nálada, všetko sa darí, krásny život. V tom však zazvoní budík a my sa preberáme zo slnečného sna do pochmúrneho rána. Horko ťažko sa "vygúľame" z postele, mračíme sa na všetkých naokolo, sme nervózni a podráždení. Komu by sa predsa chcelo vstávať a prežiť zase jeden z tých obyčajných dní, ktorý sa až strašidelne podobá na ten predchádzajúci aj ten nasledujúci. Životná rutina.

Prečo ho však tento raz neprežiť trochu inak? Veď stačí tak málo. Odostrime okná, usmejme sa na svet, prehoďme pár slov so svojimi blízkymi či pomôžme človeku, ktorý to potrebuje. Iba tak, pre dobrý pocit. Takmer nič nás to nestojí a razom je z úplne obyčajného všedného dňa Sunny day.

Z nakrúcania:

Posledná scéna v parku sa mala pôvodne odohrávať v centre mesta na pešej zóne v Trnave. Zhodou náhod ale akurát v ten deň a v tom čase hrala Slovenská futbalová reprezentácia zápas proti Českej republike práve na Trnavskom štadióne. Mesto bolo plné futbalových fanúšikov a tak o nejakom pokojnom nakrúcaní neďaleko štadióna nemohla byť reč. Vymysleli sme teda náhradný plán, park ďalej od štadióna. Ani ten sa však nezaobišiel bez problémov a nakrúcanie nám na chvíľu prerušili svadobčania, ktorí sa prehnali parkom spolu s celou dychovkou :) . Nakoniec ale všetko dopadlo tak ako malo a prostredie parku je v klipe naozaj krásne.